background

Stínící plachty - informaceVýhody stínících plachet

Stínící plachta nabízí oproti jiným variantám zastínění zahrad hned několik výhod.

První předností je rozdíl v ceně - například stavba kvalitního zahradního altánu či pergoly pro zastínění běžné plochy 3x4 metry vás vyjde obvykle na několik desítek tisíc korun. Navíc takové řešení vyžaduje velké a trvalé stavební úpravy. Oproti tomu cena stínících plachet se pohybuje okolo jednoho tisíce korun. Navíc ji lze snadno upevnit, například k stávajícícm zdem.

Velkou předností plachet je i to, že je můžete kdykoliv snadno sundat, pokud stín zrovna nechcete, nebo vyměnit, pokud plachta již není v nejlepším stavu, nebo vás třeba jen omrzela její barva.

Další obrovskou výhodou je i variabilita stínících plachet - můžete jich použít i více vedle sebe (někteří zákazníci jich používají i pět současně).

Nebaví vás stále řešit problémy se slunečníkem, který nedrží? Pak je sluneční plachta určena právě pro vás - nemusíte si dělat starosti se zátěží či skladováním, protože tyto obvyklé problémy se sluneční plachtu odpadají - plachta se správným uchycením přečká i větší vítr a když se rozhodnete ji uklidit na delší dobu, nezabere skoro žádné místo při uskladnění.

Oproti slunečníkům navíc plachty působí moderněji, originálně a oživí každý prostor - posuďte sami.Stínící plachty vás samozřejmě ochrání nejen před sluncem, ale i před deštěm.

Pod slunenčí plachtou se zkrátka budete cítit i v horkém létě velmi příjemně.

Stínící plachty nabízíme v mnoha různých rozměrech i barvách - vyberte si z přehledné nabídky zde: Varinaty stínících plachet.